• Ndėrtimi i software-it sipas nevojės sė klientit

  AlbaSoft ju ofron ndėrtimin e programit tuaj komjuterik mbi nevojat personale ku programi do ti pėrshtatet klientit dhe jo klienti programit. Kjo filozofi bėn tė mundur qė tė gjitha nevojat e klientit pėr tė lehtėsuar punėn do tė pėrkthehen nė funksionet e programit.

  Lexo mė shumė »

 • Modifikimi i software-it ekzistues pėr rritjen e efiēencės

  Nėse keni njė software egzistues dhe pėr arsye tė ndryshme ky software nuk i plotėson mė kushtet pėr punėn tuaj, ne ju krijojmė njė version tė ri tė softwarit duke u bazuar tek ai ekzistuesi, duke rritur nė kėtė mėnyrė efiēencėn e punės tuaj si dhe tė ardhurat tuaja.

  Lexo mė shumė »

 • Implementimi i arkitekturave Server-Client

  AlbaSoft implementon infrastrukturėn Server-Client me anė tė cilės klienti menaxhon tė gjithė informacionin e ndėrmarrjes nė pika pėrpunimi nė qytete dhe pozicione tė ndryshme. Aplikimi i kėsaj infrastrukture kryhet tek ēdo sistem qe ne ndėrtojmė pėr ju.

  Lexo mė shumė »